Онлайн і навколо матчу «Буковина» – «Інгулець» 17.04.16 (фото, відео)

1
693
Загрузка...
      Надважливим є для «Буковини» домашній поєдинок 17.04.16 проти ФК «Інгулець», який перед 19 туром мав на очко більше і посідав 3 місце у турнірній таблиці.

Напередодні були зіграні майже всі інші матчі 19 туру. І для чернівчан позитивним є те, що один з конкурентів у боротьбі за підвищення у класі ФК «Скала» втратив вдома очки.

У будь-якому разі, «Буковині» конче необхідно перемагати!

Про події навколо матчу і про саму гру відвідувачам розповідатиме колишній гравець «Буковини» Дмитро Мельничук, який, до слова, попередні дві домашні гри був спів коментатором трансляції.
***

Склад Буковини:Мельниченко, Носарєв, Рустамов, Темерівський, Жовтюк, Найко, Осадчий, Перін, Батрак, Керчу, Палагнюк

4хв. ПАЛАГНЮК!!!!!!!!¡Палагнюк виходив віч на віч з голкіпером команди суперника.Не вдалося переграти першого номера Інгульця

10хв. Гра проходить без середини поля. Обидві команди хочуть сьогодні перемогти!!!

20 хв. Швидкості впали, багато затримок в грі, самий помітний на полі поки лікар команди Буковини (пошкодження отримував Перін та Батрак)

23хв. А поки Верес в паралельному матчі відкриває рахунок в матчі з Єнергією((( Погана новина(((

Вперед Буковина!!!! Вперед Буковина!!!!

27 хв. Третій раз лікар зявляється на полі!!!!!! Набігався вже))))

29хв. Сашко, Сашко(((Темерівський все зробив, пройшов, обіграв, останній пас не виходить!!

Таке враження, що матч зі Скалою і Нікополем не закінчувався!!!

32хв. Бойчук пішов розминатися. Потрібно щось змінювати!!!

35хв. Бувають матчі, коли на полі взагалі нічого не відбувається! 3-4 передачі, втрата мяча..І так по черзі…

38. Стандартні положення також не виходять(((

40 хв. Вперед Буковина!!!!! Респект фан сектору!!!

42 хв. Боротьба, боротьба, боротьба…без воріт!!!(((

45хв. Три хвилини компенсовано зарахунок лікаря Буковини))) по хвилині за кожний вихід

ПЕРЕРВА!!! Нулі на табло!!!

46 хв. Заміна у складі Буковини, замість Батрака вийшов Бойчук, до речі, єдиний гравець який забивав весною за нашу команду

47 хв. Василь!!!!!! Потрібно було забивати! Палагнюк пробивав з лінії штрафної,але дуже все просто для голкіпера Інгульця!!!((((

Який би рахунок не був, в перерві у нас завжди весело і всі щасливі!!! Фото в альбомі нижче

56 хв. Гоооооооооооооооооооол!!!!
Палагнюк з третьої спроби забиває вже в порожні ворота!!!

58 хв. 2-0!!!!!!!!!!!! Дубль Палагнюк!!! З кута штрафного майданчику забиває в дальній кут воріт!!!!!

60 хв. Краще не придумаєш!!!! Дуже добрий початок другого тайму!!! Буковина продовжує атакувати.Інгулець, напевно, не очікував такого і перебуває в шоковому стані)))))))

63 хв. Небезпечний штрафний пробивав Інгулець!!! Мельниченко на місці!!!

66 хв. Буковина перейшла на гру другим номером, це і не дивно, враховуючи рахунок в матчі.

70 хв. Жовтюк!!!!! Рятує команду команду в бездоганному підкаті

А на матчі присутні 2985 глядачів!!!

73 хв. Небезпечна контратака Буковини!!! Керчу не влучає по воротам з 18 метрів…((

Гра повністю під контролем Буковини і це дуже радує!!!Крім стандартів нічого не виходить у гостей, та й зі стандартів не скажеш, що щось небезпечне вдається створити

77 хв. Чергова контратака Буковини, простріл Бойчука закінчується кутовим

78хв. Невдалий кутовий Буковини, але головне, що мяч на половині поля Інгульця

79хв. Знову активний Бойчук, голкіпер знімає мяч з голови Палагнюка

80 хв. Знову Палагнюк!!! Голкіпер рятює команду від розгрому!!!

87 хв. 2-1. Носарєв зрізає мяч у власні ворота!!

90 хв. Дуже нервова кінцівка!!!

90+2 хв. 2-2(((Інгулець після кутового зрівнює рахунок

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! 2-2(((((