Онлайн і навколо матчу «Буковина» – «Енергія» 29.04.16 (фото, відео)

1
645
Загрузка...

У боротьбі за путівку до І ліги для «Буковини» надзвичайно важливим є кожен матч, у т.ч. у п’ятницю, 29.04.16, вдома проти ФК «Енергія» (Нова Каховка).

Від прохідного до вищого дивізіону місця чернівчан відділяють перед 21 туром лише 3 очки.

Отож, 29 квітня, 17:00, «Буковина» – «Енергія»! Команді потрібна наша підтримка!

Пряму трансляцію можна дивитися на телеканалі «Чернівці» або в онлайні нижче.

Про події навколо матчу і про саму гру відвідувачам розповідатиме колишній гравець «Буковини» Дмитро Мельничук, який, нагадаємо, попередні дві домашні гри був співкоментатором трансляції.

———————————————————————————————-

Добрый день, шановні вболівальники футболу! Нагадаю, фотографії будуть додаватись на протязі матчу, які ви зможете переглядати в альбомі нижче.

Склад Буковини: Мельниченко, Рустамов, Жовтюк, Носарєв, Темерівський, Найко, Осадчий, Бойчук, Демченко, Кохман, Палагнюк

За 15 хвилин до матчу стадіон фактично пустий!

Прогнози на матчі глядачів:

Руслана Рябий (травмований гравець Буковину): “4-1 на користь Буковину”

Андрій Королянчук: “3-0 на користь Буковину. Забьють Палагнюк-2 і Найко”

Кращий гравець Чернівецької області 2012 року Ладік Мелконян: “0-1″

Гріша(дідусь):”1-0 на користь Буковини”

Колишній гравець Буковини Володимир Кифяк:”8-0 на користь Буковину, Бойчук забє 9, але один не зарахують”)))

1хв. Матч розпочався!!! Одразу кутовий біля воріт гостей

4 хв. Небезпечний штрафний Енергії. Мельниченко впевнено грає

5 хв. Жовта картка Роман Бочак,Енергія

10 хв. Буковина поки більше захищається

13 хв. Осадчий!!!!! Вихід віч на віч, голкіпер рятує команду гостей, сам же Дмитро добивав, але не влучив по воротам з гострого кута((((

20 хв. Нічого цікавого не відбувається, багато помилок

25 хв. Палагнюк мав змогу вийти віч на віч, захисник виявився швидше на м’ячі

30 хв. Зупинка у грі. Травму отримав гравець гостей

32 хв. Заміна у складі Буковини. Замість Кохмана на полі з’являється Перін! Цікаво

Більше нічого на полі не відбувається! Дуже нагадує гру Буковини у першому таймі в попередньому матчі

36 хв. Енергія взагалі нічого не показує на полі, проте й Буковині гостроти не вистачає

38 хв.Палагнюк не використовує 100% можливість. Вийшов на побачення з голкіпером, але пробив прямо йому в ноги

45 хв. Осадчий виконав кутовий, але Жовтюк пробив вище воріт

Додано 2 хв.

45+1 хв. Перін не використав гарну нагоду. Голкіпер знову на висоті

Перерва!!!

46 хв. Розпочався другий тайм

48 хв. 0-1(((( забивають гості…

Просто немає слів! Головний тренер Буковини зараз сам вийде на поле

Агонія!!!

57 хв. Буковина повністю володіє ініціативною, але потрібні голи!!! Буковина требаааа гол, требаааа гол, треба-треба-треба гол-гол-гол!!!

61 хв. Перін!!!!! 1-1!!!!!!! З гострого кута влучає в самісіньку дев’ятку!!!

Потрібно даліатакувати! Нам сьогодні дуже потрібна перемога!!!

66 хв. Зовсім трохи не вистачило Демченко, щоб переправити м’яч у ворота!!!

67хв. Заміна у Буковини. Батрак змінює Демченко

68. Жовта картка Найко

71 хв. 2-1!!! Рустамов!!! Тимур забиває головою після кутового!!!

75 хв. Ряд замін у складі гостей. Буковина продовжує атакувати

79 хв. Замість Бойчука на полі з’являється Сивка

Останні 10 хвилин матчу!Нервовість на полі, на лаві Буковини, на трибунах

А на матчі присутні всього 1215 глядачів!

86 хв. Щось схоже на штурм ворітБуковини. Наша команда поки відбивається

87 хв. Сивка в контратаці б’є по воротам, але м’яч летить набагато вище воріт

89 хв. Перін(((( Юра, Юра. Сивка віддає чудову передачу, Перін влучає в голкіпера з лінії воротарської. 200% момент

Фан сектор співає гімн Украіни )) Молодці

Перекличка Слава Україні – Героям Слава

91хв. Енергія всім складом у штрафній Буковини…

Матч завершено! 2-1! Всіх вболівальників Буковини вітаю з перемогою! До нових зустрічей!