Новий президент США викликає менший інтерес, ніж сексапільна Перша леді? (фото)

2
357
Загрузка...

Поки експерти обговорюють майже сенсаційну перемогу Дональда Трампа на виборах президента США та потенційний вплив цієї події на світові процеси, у соціальних мережах «смакують» тему сексапільної Першої леді – словенської моделі  Меланії Кнавс (Трамп), чиї пікантні знімки тепер активно поширюють. І, звісно, жартів на цю тему теж вистачає..
Хто ж такий Дональд Трамп, чим займається Перша леді, як ці результати виборів можуть вплинути на ситуацію в Україні?..

***

https://youtu.be/XihL6mNAjX8

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (для перегляду натиснути на фото):

tramp-melania-fakty-cv-ua-6

***

Дональд Джон Трамп (англ. Donald John Trump; нар. 14 червня 1946, Нью-Йорк) — американський підприємець, обраний 45-м президентом США, власник однієї з найбільших будівельних компаній США, продюсер та телеведучий. 16 червня 2015 року Дональд Трамп оголосив про те, що вступає в боротьбу запосаду Президента США в 2016 році. Трамп у голосуванні 8 листопада 2016 року виграв Президентські вибори.

Народився у заможній сім’ї власника будівельних компаній Фреда Трампа, після закінчення університету працював у компанії батька, пізніше розбудовував свою власну компанію. З часом створив одну з найуспішніших будівельних компаній, побудував будинки у престижних районах Нью-Йорка та інших американських міст. Також є власником транспортної компанії та низки казино у США.

Негаразди у приватному житті та успіх у бізнесі зробили Трампа одією з найвідоміших особистостей США. Заснував свою власну розважальну програму у реальному часі «Кандидат», де сам брав участь як ведучий. Був одружений тричі, має п’ятеро дітей, троє з яких теж працюють у його компанії.

На кіноекрані Трампа можна побачити зокрема в епізодичній ролі в фільмі Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку, коли Кевін вперше заходить до готелю.

Походження

Дідусь та бабуся Дональда Трампа з боку батька були німецькими іммігрантами: Фредерік Трамп (уроджений Фрідріх Друмпф (Friedriech Drumpf), 14.03.1869, Кальштадт, Рейнланд-Пфальц — 30.03.1918) іммігрував доСША 1885 року, отримав громадянство 1892 року; його дружина — Елізабет Крайст (10.10.1880 — 6.06.1966)[3]. Одружилися в Кальштадті, Рейнланд-Пфальц, 1902 року.

По матері Дональд Трамп має шотландські корені.

Батько Трампа Фред Кріст Трамп (11.10.1905, Вудгейвн, Нью-Йорк, США — 25.06.1999). Мати — Мері Енн Маклеод (10.05.1912, Тонг, Сторновей, Острів Льюїса, Шотландія — 7.08.2000); у 1930 році у віці 18 років поїхала на свята в Нью-Йорк, де познайомилася з Фредом Трампом, який працював у будівничій сфері. Весілля відбулося 1936 року.

У Трампа є два брати й дві сестри — Фред-молодший (нині покійний), Роберт, Меріенн та Елізабет. Його старша сестра Меріенн Трамп-Беррі — суддя федерального апеляційного суду та мати Девіда Дезмонда, відомого в США нейропсихолога й письменника.

Дитячі та юнацькі роки

Трамп навчався в школі Кью-Форест у Форест-Гілс, Квінс, в 13 років зіткнувся з труднощами. Батьки відправили його вНью-Йоркську військову академію в надії направити його енергію й самовпевненість в позитивне русло. Трамп навчався в академії в північній частині штату Нью-Йорк, він отримував нагороди академії, грав у командах з футболу в 1962 і 1963 роках, а також в бейсбольній команді в 1962—1964 роках (був капітаном команди 1964 року). Тренер з бейсболу Тед Добиас, відомий завдяки своїй безкорисливої роботі з дітьми, нагородив його премією «Тренер» 1964року. Підвищений у званні до курсантного капітана S4 (курсантний батальйонний старшина), у свій четвертий рік навчання Трамп і курсантний перший сержант Джефф Дональдсон (1965) (курсант військового училища в Вест-Пойнті, 1969) організували колективну компанію курсантів, навчивши їх передової стройової підготовки зімкненим строєм, й 1964 року провели марш П’ятою авеню в День перемир’я.

У своїй книзі «Мистецтво укладати угоди» Трамп розповідає про студентську кар’єру:

Після закінчення Нью-Йоркської військової академії 1964 року я думав про вступ до кіношколи… але врешті вирішив, що нерухомість — це прибутковіший бізнес. Я почав навчатися в Фордемському університеті (…), але після двох років вирішив, що навчання в коледжі для мене — те ж саме, як ніби я й не вчився зовсім. Тому я подав заяву у Вортонську школу бізнесу Пенсільванського університетуі поступив (…). Я так радів, коли її закінчив. Я одразу ж поїхав додому й почав працювати у батька.

Статки

2015 року журнал Forbes оцінював статки Трампа в $4,1 млрд доларів США, хоча сам Трамп називав значно більші цифри, пояснюючи розбіжність в складності визначення реальної ціни об’єктів нерухомості.

Медійна кар’єра

Дональд Трамп був двічі номінований на премію «Еммі» за комічно зіграні ролі самого себе в телесеріалах та художніх фільмах, таких як «Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку», «Няня», «Принц із Беверлі-Гіллз», «Дні нашого життя», і як характерного героя у фільмі «Маленькі негідники». Його нерідко пародіюють як комедійні актори, так і артисти інших жанрів. Трамп також бере участь у численних ток-шоу та інших телевізійних програмах.

2003 року Трамп став виконавчим продюсером і ведучим реаліті-шоу «Кандидат» на каналі «Ен-бі-сі». Це шоу по суті було грою, в якій учасники боролися за право отримати посаду топ-менеджера в одній з компаній Трампа, а ті, хто не проходив випробувань, були «звільнені», тобто вибували з гри. 2004 року Дональд Трамп подав заявку на реєстрацію торговельної марки — популярної фрази «Ви звільнені!» — «You’re fired!».[3][4][5] В перший рік показу шоу Трампу платили по $50 тисяч за серію (приблизно $700 тисяч за перший сезон), а починаючи з другого сезону — вже $3 млн за серію, що зробило його одним з найвисокооплачуваніших людей на телебаченні.

У грудні 2006 року ведуча ток-шоу «Погляд» Розі О’доннелл розкритикувала Трампа за те, що він називає себе «моральним компасом для 20-літніх» після того, як він дав другий шанс міс США Тарі Коннер, яка, незважаючи на правилаконкурсу, які це забороняють, відвідувала нічні заклади і дозволяла собі надмірно захоплюватися алкогольними напоями. Трамп, якому належать права на конкурс, дозволив Коннер зберегти корону «Міс США», поки вона проходила курс реабілітації. Таблоїдна війна між цими знаменитостями тривала протягом декількох тижнів.

2007 року Трамп отримав зірку на Голлівудській алеї слави за свою участь в телесеріалі «Кандидат».

У жовтні 2007 року Трамп брав участь у ток-шоу «Ларрі Кінг в прямому ефірі», де різко розкритикував дії президента США Джорджа Буша, особливо за участь у Іракській війні. Він також передбачив, що Рудольф Джуліані та Гілларі Клінтон будуть претендувати на посаду президента від республіканців і демократів відповідно і він буде радий підтримати кожного з них у передвиборній гонці. Також свою позицію щодо Іраку Трамп висловив у новинній передачі «The Situation Room», коли заявив: «Я відчуваю, що той, хто хоче ще більше трупів в Іраку, не зможе перемогти на виборах президента», натякаючи на слова Рудольфа Джуліані на підтримку війни в Іраку. На ток-шоу Ларрі Кінга Трамп також негативно відгукнувся з приводу визнання Анджеліни Джоліпершою красунею світу.

17 вересня 2008 року в ток-шоу «Ларрі Кінг в прямому ефірі» Трамп офіційно рекомендував голосувати за Джона Маккейна на майбутніх виборах президента США.

Особисте життя

Дональд Трамп відомий під ім’ям The Donald — так прозвали його ЗМІ після того, як його колишня дружина Івана Трамп (родом з Чехії) в одному інтерв’ю звернулася до нього саме таким чином. Він також відомий завдяки своїй популярній фразі «Ви звільнені!» («You’re fired!» — Трамп навіть подав заявку на її реєстрацію як торговельної марки) з шоу «Кандидат». Ще одна відмінна риса — своєрідна зачіска, яку він відмовлявся змінити протягом всієї своєї кар’єри.

Сімейні стосунки

1977 року Трамп одружився з 28-річною Іваною Зельничковою, що походила з Чехії. У них троє дітей: Дональд-молодший, Іванка та Ерік. 1992 року подружжя розлучилося.

1993 року Трамп одружився з 29-річною Марлою Мейплз. Від цього шлюбу у нього є дочка Тіффані. Вони розлучилися 8 червня 1999року. В лютому 2008 року в програмі «Вечірнім рядком» на каналі ABC Трамп так висловився про своїх дружин: «Я тільки знаю, що їм (Івані й Марлі) було дуже важко змагатися з тим, що я люблю. Я справді люблю те, що роблю».

26 квітня 2004 року він зробив пропозицію Меланії Кнавс зі Словенії в її 34-й день народження. Трамп і Кнавс (яка на 24 роки молодша за Трампа) одружилися 22 січня 2005 року в Бетесде у Морській єпископальній церкві на острові Палм-Біч, штат Флорида, а потім зіграли весілля в «Мар-а-Лаго», одному з маєтків Трампа. Ні Меланія, ні Трамп не є членами єпископальної церкви[42]. 20 березня2006 року Меланія народила хлопчика, якого назвали Берроном Вільямом Трампом. Він — п’ята дитина Трампа. Хрестили Беррона в тій же церкві, де його батьки одружилися.

У Трампа семеро онуків. П’ятеро від старшого сина Дональда Трампа-молодшого та його дружини Ванесси Трамп: внучки Кей Медісон Трамп (2007), Хлоя Софія Трамп (2014) і троє онуків: Дональд Джон III Трамп (2009), Трістан Мілос Трамп (2011), Спенсер Фредерік Трамп (2012). А також двоє від старшої дочки Іванки Трамп та її чоловіка Джареда Кушнера: внучка Арабелла Роуз Кушнер (2011) та онук Джозеф Фредерік Кушнер (2013)

Хобі

Трамп — завзятий гравець у гольф. Він є членом клубу Winged Foot Golf Club у Мамаронеку, штат Нью-Йорк, а також регулярно бере участь у змаганнях на своїх майданчиках.

Біографічні дані: uk.wikipedia.org

Новий президент США і Україна

Україна не входила до топ-тем передвиборних дискусій у Сполучених Штатах Америки, проте час від часу до неї у своїх заявах зверталися обидва фіналісти перегонів.

Сьогодні важко сказати, як саме виглядатиме політика нового президента США відносно Києва — і особливо це стосується Дональда Трампа з його фактично нульовим зовнішньополітичним досвідом.

Однак певні враження про неї можна скласти, ознайомившись з його заявами на “українську тематику”, зробленими під час виборчої кампанії та ще до її початку, коли пан Трамп ще навіть не був формальним кандидатом у президенти.

ВВС Україна пропонує своїм читачам згадати найяскравіші моменти, у які Дональд Трамп у своїй риториці згадував про існування України, яку він, до речі, наполегливо називає “the Ukraine”, що самі українці вважають неправильним і з граматичної, і з політичної точки зору.

“Росія голосно сміється”

Отож, 28 лютого 2014 року, наступного дня після того, як “зелені чоловічки” – про яких ми тепер знаємо, що це були російські спецпризначенці, – заблокували ключові адміністративні об’єкти в Криму, Дональд Трамп реагує на події саркастичним твітом: “США закликали Росію не вторгатися до України. Росія каже США, що не вторгатиметься, а тоді голосно сміється!”

Уже за тиждень на традиційній великій політичній конференції консервативних політиків та активістів Дональд Трамп детальніше і в характерній для себе манері розповів про своє бачення подій в Україні.

“Нещодавно я був у Москві, оскільки я володію конкурсом “Міс Всесвіт”, і мене прийняли там просто чудово. Путін навіть надіслав мені чудовий подарунок з чудовим привітанням. Я говорив з усіма його людьми. І подивіться, що він робить з президентом Обамою. Він просто грається з ним”, – почав пан Трамп.

“І от він проводить Олімпійські ігри, а вже наступного дня береться за Україну. Наступного дня. Дуже розумно! Він не хотів цього робити під час Олімпіади. Бум! Наступного дня. Коли наші атлети вже поїхали, ми всі поїхали.

Знаєте, коли він зайшов і захопив Крим, він вирвав серце і душу, тому що там були всі гроші. Мене це здивувало. Я чув, що більшість доходу надходили просто з цього регіону. Це – територія багатства, а це значить, що решта України зазнає поразки, і це, як можна передбачити, станеться дуже скоро… Подивіться, що вони роблять в Україні роблять, і (ви зрозумієте), що це – лише питання часу”, –сказав він.

Що саме мав на увазі Дональд Трамп, говорячи про “всі гроші”, і що він відчував, коли пророкованої ним поразки України так і не сталося, – невідомо.

“Слова, а не справи”

Однак уже наступного року в інтерв’ю NBC Трамп показує, що Україна не входить до його зовнішньополітичних пріоритетів.

Відповідаючи на питання, чи підтримує він вступ України до НАТО, він говорить: “Увійде (Україна до НАТО) чи не увійде, мені все одно. Увійде – чудово. Не увійде – чудово…”

“Мені не подобається те, що діється в Україні. Але це проблема, яка зачіпає Європу набагато більше, ніж нас. Отож вони повинні взяти на себе частину відповідальності”, – одразу додає він.

Ця заява викликала різку критику американських експертів із зовнішньої політики, і вже за кілька тижнів Дональд Трамп дещо модифікує свою точку зору на події в Україні.

Його запрошують виступити у форматі відеоконференції на конференції Ялтинської європейської стратегії, і тут він визнає, що Україна не отримує від світу підтримки, якої заслуговує.

“У мене є таке відчуття, що люди з різних частин Європи повинні об’єднатися, аби допомогти Україні. Мені не здається, що Україна отримує гідну повагу від інших частин Європи. Але Україна цілковито заслуговує цієї поваги, вона довго це доводила. Отож про Німеччину йдеться чи про інші країни, я не думаю, що ви отримуєте підтримку, якої потребуєте”, – заявив він.

“США підтримували Україну, але радше словами, а не справами. Наш президент недостатньо сильний, і він не робить для України того, що повинен. Ми називаємо це балаканиною. Частиною проблеми, яку Україна має зі США є те, що Путін не поважає нашого президента”, – продовжив він.

Далі промова Трампа звелася до критики Барака Обами, отож довідатися, що саме він має на увазі під “підтримкою України справами”, так і не вдалося.

“Я повністю за Україну”

Вже цього року в інтерв’ю New York Times Дональд Трамп знову нарікає на те, що США в українському випадку займаються тим, чим взагалі-то повинна була б займатися Європа.

“Одна з речей, які мене дратували, – це була Україна. Зараз я повністю за Україну. У мене є друзі, які живуть в Україні, однак, не так давно, коли українська проблема виникла, і Росія пішла на конфронтацію, у мене не було враження, що хтось переймається цим більше, ніж ми. Нас те, що відбувається в Україні, зачіпає найменше, бо ми розташовані від неї найдалі. Однак, схоже, їхні сусіди про це не говорять. Подивіться на Німеччину, на інші країни – не схоже, щоб вони дуже переймалися…Тож я здивувався, чому країни, які межують з Україною і розташовані з нею поряд, не переймаються цією проблемою більше?” –розповів він.

“Ми боремося за Україну, але за неї не бореться більше ніхто, крім самої України, звичайно, і це не здається мені чесним, і не здається мені логічним”, – резюмував Дональд Трамп.

У травні цього року в інтерв’ю Reuters він лаконічно висловився на тему російської присутності в Україні: “Вона мені не подобається. Вона мені зовсім не подобається”.

“Путін не зайде в Україну”

Однак, мабуть, найвідоміші свої заяви з “українського питання” Дональд Трамп зробив улітку цього року.

Спочатку на прес-конференції, відповідаючи на питання, чи визнає він у якості наступного президента анексію Росією Криму, він заявив: “Ми розглянемо це. Так, ми розглянемо”.

Ця лаконічна і неконкретна відповідь викликала цілу низку критичних коментарів: досі американський істеблішмент в один голос визнавав незаконність приєднання до Росії території іншої європейської країни.

А вже за кілька днів у ефірі телеканалу АВС Дональд Трамп заявив, що “Путін не зайде в Україну”.

“Він не зайде в Україну. Просто, щоб ви розуміли. Він не зайде в Україну, зрозуміло? Позначте собі. Запишіть. Що хочете з цим зробіть”, – сказав він.

Ведучий зауважив: “Але ж він уже там”, вочевидь, маючи на увазі анексію Росією Криму.

“Так, певним чином він там. Але мене там немає. Там Обама”, – відреагував на це Дональд Трамп.

Наступного дня пан Трамп пояснив: його просто неправильно зрозуміли.

“Коли я в інтерв’ю сказав, що Путін “не зайде в Україну, позначте собі це”, я казав, “якщо я стану президентом”. (Путін) уже в Криму!”, – написав він у своєму Twitter.

“Отож з усіма грізними словами Обами про Росію та Україну, вони вже захопили Крим і продовжують тиснути. Це – те, що я казав!”, – додав Дональд Трамп.

З того часу резонансних заяв про Україну новообраний американський президент не озвучував, хоча його “ляп” з тим, що “Путін не зайде в Україну” періодично використовувала у своїй контрагітації Гілларі Клінтон.

Деякі спостерігачі пояснюють різкий спад уваги Трампа до цієї теми звільненням керівника його передвиборчого штабу Пола Манафорта, який мав неабиякий досвід роботи у Києві.

Так чи інакше, відтоді пан Трамп згадував про цю далеку європейську країну лише вряди-годи.

“Росія захопила Крим під час так званих “Обаминих років”. Хто цього не знає? І чому через це до Обами жодних претензій?”, – написав він, приміром, у Twitter 14 вересня цього року.

Що ж, відтепер у Дональда Трампа є шанс показати, як саме потрібно проводити “українську політику”, щоб не наразитися на критику навіть найдошкульніших опонентів.

А наразі чимало українських спостерігачів звернули увагу: пан Трамп, на відміну від Гілларі Клінтон, не зустрівся з Петром Порошенком під час вересневого візиту українського лідера до США.

Через брак часу чи свідомо – невідомо. Зрештою, це означає тільки те, що їм доведеться познайомитися і обмінятися думками з приводу ситуації в Україні згодом.

Джерело: bbc.com

Сексапільна Перша леді

Мелания Трамп – известная словенская модель и дизайнер, которая стала третьей женой скандального миллиардера Дональда Трампа. Она построила успешную международную карьеру, а также заявила о себе как о дизайнере. Сейчас большую часть своего времени она проводит в поместье Трампа и практически все свое свободное время уделяет семье: воспитанию сына и поддержке мужа в его деятельности. –

Детство и юность Мелания Кнаусс родилась в Словении (на то время в Югославии) в 1970 году. Ее отец занимался продажей мотоциклов, а мать была дизайнером. Свое детство она провела в скромной небольшой квартире многоэтажного дома. Мелания Трамп в молодости интересовалась модой и дизайном. Это повлияло на выбор ее специальности и последующую профессию. –

Начало карьеры После работы моделью в Милане и Париже, в 1996 году, Мелания переезжает в Нью-Йорк. Здесь она сотрудничала с самыми известными домами мод, а также фотографами с мировым именем, такими как Хельмут Ньютон, Марио Тестино и др. Vogue, Harper’s Bazaar, New York Magazine, Allure, Glamour, GQ, Elle – это далеко не полный список журналов, с которыми работала и на обложках которых появлялась Мелания Трамп. Фото это иллюстрируют. На протяжении данного периода она сотрудничала со многими модельными компаниями, в частности с агентством Дональда Трампа. –

В 2000 году она также получила титул “Мисс бикини” журнала Sports Illustrated. Через год после этого она снялась в фильме «Образцовый самец». Параллельно она участвовала в качестве модели в разнообразных рекламных кампаниях, однако много времени этому не уделяла. Знакомство с Дональдом Трампом Мелания познакомилась со своим будущим мужем в 1998 году на одной из вечеринок в Нью-Йорке. Трамп был там с другой девушкой, однако все равно подошел к Мелании и попросил номер ее телефона, но она ему отказала. Дональда заинтересовала неприступная девушка, и он пообещал себе ее добиться. Позже они пересеклись, когда модный журнал Allure стал основным местом, где начала работать Мелания Трамп. Биография указывает, что начиная с 1999 года их отношения приобретают серьезный характер. Они много времени проводили вместе, однако все это происходило тайно. В 2004 году их связь получила публичную огласку в одном их популярных шоу Дональда. Он также сообщил о своей любви к Мелании в радиошоу, на котором они присутствовали уже вместе. В следующем году после обручения состоялось их бракосочетание. –

Свадьба Дональд Трамп и Мелания Трамп поженились в 2005 году в епископальной церкви во Флориде. Свадебный прием был организован в огромном поместье Дональда, где гостями были Хиллари Клинтон, Кэти Курик, Рудольф Джулиани, Стар Джонс, Барбара Уолтерс и многие другие, которые хором исполняли оригинальные песни для жениха и невесты. –

Вся свадебная церемония освещалась мировыми медийными агентствами. Особого внимания заслуживало платье, которое надела жена Дональда Трампа Мелания (фото выше демонстрирует наряд). Оно обошлось в 200 тысяч долларов и было пошито Джоном Гальяно из модного дома “Диор”. Для платья было использовано почти сто метров белого дорогого атласа, а также полторы тысячи жемчужин и драгоценных камней. Вес его составлял почти 20 килограмм, так что надевать наряд, а также садиться Мелании в машину помогали несколько человек. Кроме того, невеста также оказалась свободной от предубеждений. За несколько дней до свадьбы Мелания надела свое платье на фотосессии для модного издания «Вог», где она появилась на обложке. Шеф-повар поместья Трампа создал для молодых огромный 50-килограммовый торт. Для украшения было вручную изготовлено 300 роз. После окончания свадьбы разговоры о церемонии не утихали на протяжении нескольких лет. Платье невесты было выставлено в галерее в качестве экспоната, где каждый желающий мог его потрогать, используя при этом белые перчатки. –

Карьера после замужества После свадьбы популярность Мелании возросла, и она стала часто появляться в прессе и модных журналах. Также она участвовала в рекламе, в частности в популярном ролике страховой компании Aflac. В видео Мелания сделала воображаемый эксперимент по обмену личностями между собой и талисманом организации – уткой. Ролик был популярным и показал Меланию как простую и доброжелательную личность, которая не страдает звездной болезнью. Также жена Трампа появилась в популярных программах, в частности в шоу Ларри Кинга и эпизоде программы Барбары Уолтерс. В своих интервью телеведущие упоминали, что Мелания не только красива, но и чрезвычайно образована, умна и интеллигентна. Она также сотрудничает с многочисленными печатными и интернет-изданиями, а также участвует в благотворительных проектах. С 2010 года Мелания Трамп начинает работать над собственной линией украшений в качестве дизайнера. Занятие приносит ей дополнительную популярность. –

Работа в качестве дизайнера Мелания Трамп всегда увлекалась модой, поэтому ее решение работать в этом направлении было достаточно предсказуемым. Она запустила свою линию украшений и часов под торговой маркой со своим именем, а после занялась разработкой косметики, которая бала представлена в популярных шоу. В 2013 году Мелания имела некоторые проблемы с дистрибуцией своих товаров, однако после дополнительного капиталовложения и изменения маркетинговых стратегий проблема была устранена. Она и сейчас продолжает работать в этом направлении, а также продвигает свои новые идеи.

Ребенок В 2006 году у Мелания и Трампа родился сын – Бэррон Уильям. После рождения сына миллионер сделал 20-минутное заявление по радио из своего телефона, где рассказал о радостной новости и о состоянии жены и ребенка. Бэррон стал пятым ребенком Дональда. Мелания Трамп уделяет много времени воспитанию сына и утверждает, что быть мамой – это ее основная работа. Сын Трампа свободного говорит на английском и словенском, а также на французском. Он проводит много времени с родителями, в частности играет с ними в теннис и гольф. В апартаментах супругов на Манхэттене у Бэррона есть свой собственный этаж. Мелания поддерживает дружеские отношения с другими детьми мужа и пытается создать для своего сына оптимальные условия для общения с братьями и сестрами. В прессе также упоминалось, что пара думает над тем, чтобы завести еще одного ребенка. Благотворительность Мелания проводит большую благотворительную работу, в частности она является активным участником фонда по борьбе с раком груди, а также членом полицейской атлетической лиги. Благодаря этому она была названа женщиной года в 2006 году, а также была удостоена звания почетного члена компании Марты Грэм. Американский отдел Красного Креста наградил ее титулом почетного посла. Мелания является членом многих общественных детских организаций, за что также получила награды.

Президентская кампания Дональд Трамп примет участие в президентских выборах, которые состоятся в США в ноябре 2016 года. В процессе кампании появились его высказывания касательно многих политических и социальных проблем, которые вызвали дискуссии среди граждан. Это касалось вопросов политики, религии, а также расовых проблем. В одном из своих интервью Мелания заявила: она верит в своего мужа и уверена, что есть много вещей, которые он может сделать для США, поскольку любит свою страну и пытается осуществить что-то положительное для американских граждан. Она также сказала, что часто пытается что-то ему рекомендовать или натолкнуть на что-либо. Иногда он ее слушается, а иногда нет. Мелания Трамп заявила, что она не в восторге от всего, что делает ее муж, в том числе и в рамках президентской кампании, однако это нормально. Она утверждает, что это та часть брака, где у супругов существуют разные взгляды на одни и те же вещи. Мелания Трамп – жена известного американского миллионера и участника президентской кампании. Она построила карьеру модели и дизайнера, но сейчас больше всего времени уделяет своей семье: воспитанию сына и поддержке деятельности мужа. Мелания Трамп утверждает, что имеет традиционные взгляды и всегда будет поддерживать своего мужа Дональда, независимо от его решений. Она часто появляется в прессе, а также на телевидении и весьма популярна среди американцев.

Джерело: fb.ru

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ