На Кубку Каспрука 2015 в «гімназії Яценюка» голи забивав Бурбак (фото)

0
863
Загрузка...

Змагання з міні-футболу «Кубок мера» започатковані, так сталось, перед місцевими виборами 2015 – у знаменитій широким представництвом у владній верхівці Чернівецькій гімназії №4 (екс-ЗОШ №9).

У цьому загальноосвітньому навчальному закладі, які відомо, навчались, зокрема, чинний прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та колишній міністр інфраструктури, а нині народний депутат Максим Бурбак. Саме вони, кажуть, «подарунково» облаштували у рідній гімназії сучасний міні-футбольний майданчик з штучною травою.

Наприкінці вересня на цьому майданчику стартував започаткований Кубок мера з міні-футболу серед школярів 5 класів та серед дівчат 7 класів. Серед хлопців у фіналі ліцей №4 переміг гімназію №4 – 5:1, а серед дівчат у вирішальному поєдинку гімназія №4 обіграла ЗОШ №14 – 1:0.

А 8-9.10.15 на тому ж майданчику нагороди Кубку мера розіграли шкільні команди 8-класників. Щоправда, одна команда з четвірки через хвороби учнів не з’явилась, тому її замінив молодший склад господарів – 6-класники.

За підсумками одноколового турніру перше місце здобула ЗОШ № 37 (представник – Марцісь Л.Ю.), другегімназія №4 (Комарі М.В.), третєгімназія №6 (Тодерішина А.І.).

Цікаво, що у складі срібних призерів непогано проявив себе син Максима Бурбака – Сашко, який і в обороні відпрацьовував, і у воротах суперників «розписувався».

До слова, судив турнір теж випускник цієї гімназії – колишній гравець «Буковини» Олександр Білоус.

У церемонії нагородження взяли участь мер Чернівців Олексій Каспрук, керівник міського спорту Дмитро Макаренко та «головний спортсмен» міського управління освіти Володимир Цуркан.

«Військовик» гімназії №4 Валерій Васильєв повідомив fakty.cv.ua, що ці змагання мають стати традиційними. Але наступного року планують провести спочатку зональні турніри, після чого кращі розіграють призові місця.