Робота студента БДМУ – краща на Міжнародній конференції в Болгарії (фото)

0
112
Загрузка...

Студент 6-го курсу медичного факультету №4 Роман Рандюк здобув перемогу на Міжнародній медико-науковій конференції для студентів та молодих лікарів, яка відбулась у м. Плевен (Болгарія).

Постерна доповідь на тему «State insulin resistance in patients with chronic pancreatitis in the dynamics of treatment with l-carnitine and l-glutathione in patients with obesity» була високо оцінена науковим комітетом в секції «Внутрішня медицина» та визнана найкращою серед 23 доповідей учасників конференції із багатьох країн.

Студентська наукова робота виконувалась авторським колективом (ас. кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб – Смандич В.С., Дудка Т.В., Мандрик О.Є.) під керівництвом завідувача кафедри, професора Хухліної О.С.

Міжнародна медико-наукова конференція для студентів та молодих лікарів проводиться щороку з метою мотивації, виклику та надихання студентів-медиків та молодих лікарів з усього світу.

15-та Міжнародна медико-наукова конференція для студентів та молодих лікарів відбулась 9-15 жовтня 2017 року в м. Плевен (Болгарія). ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» представляли студенти: Кіріл Аіда, Рандюк Роман, Сиротюк Яна, Клюс Ольга, Кошурба Юрій; лікарі-інтерни: Гринюк Ольга, Слепенюк Наталія; асистенти кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб: Дудка Тетяна, Мандрик Ольга, Смандич Віталій, які представили свої наукові роботи, взяли участь в майстер-класах, воркшопах. Традиційний молодіжний форум організовувався з метою залучення колег з багатьох країн для обміну корисними ідеями, знаннями, досвідом та медичною практикою.

Під час відкриття конференції всіх гостей привітав ректор, професор Славко Томов, а також голова міської ради м.Плевен.

Місцем проведення заходу став унікальний об’єкт телекомунікаційного ендоскопічного центру з експериментальною операційною кімнатою та 3D-студією для демонстрацій Live Surgery. Під час лекцій було презентовано роботу університетської клініки, роботу хірургічної системи «da Vinci». Професор Кіпрос Ніколайдес – фахівець з пренатальної діагностики патологій плоду, засновник Міжнародного фонду медицини плода (Лондон, Великобританія) поділився власними надбаннями в медичній генетиці, залежності генетичної патології та захворювань внутрішніх органів.

Загалом у конференції взяли участь представники більше ніж із 10 країн світу, доповідачів наукових робіт було більше 200 чол.

Інформацію fakty.cv.ua надав БДМУ, фото – Віталій Смандич

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

4 + 16 =