Екс-губернатор: Будемо боротися за буковинців, які потерпають від свавілля існуючого режиму

0
94
Загрузка...

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації після Революції Гідності Роман Ванзуряк, який тепер очолює обласний осередок «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі, робить доволі різькі заяви проти теперішнього режиму, частиною якого і він встиг побути.

Звісно, керівник осередку політичної сили Саакашвілі – Роман Ванзуряк теж був на кордоні під час скандальних подій 10.09.17, про що він написав з гордістю: «серед тисяч українців, що прийшли на кордон з Польщею підтримати справжнього громадянина України Михайла Саакашвілі у його прагненні повернутися до України, було чимало буковинців. Я хочу подякувати всім моїм колегам, представникам Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі, а також представникам інших опозиційних до чинної влади партійних організацій, просто небайдужих буковинців, які допомогли фактично «на руках» занести Михайла в Україну. Окремо хочу подякувати представникам буковинських ЗМІ, які, будучи на місці подій, а не через «темники», зможуть донести те, що насправді відбулося на польському кордоні.
Тепер наша організація буде боротися за кожного буковинця, хто потерпає від свавілля існуючого режиму. Я знаю, що Саакашвілі, і ми разом з ним, віддячимо своєю роботою на благо країни і області всім тим, хто підтримав Міхо на кордоні. Саме завдяки таким людям у цієї країни ще є шанс на зміни
».

А 12.09.17 Роман Ванзуряк оприлюднив спільну заяву з об’єднаненням «Майдан»: «Чернівецьке обласне об’єднання «Майдан» у громадському та політичному просторі Буковини завжди виступає як незалежна, демократична структура. Сьогодні його члени, як і активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, бачать в Україні ознаки зародження диктатури. Саме тому я, разом із головою виконкому ЧОО «Майдан» Юрієм Скорейком, підписали спільну заяву із закликом до буковинців об’єднатися проти незаконних, упереджених, необґрунтованих переслідувань і утисків з боку владних структур, в бажанні боротися за демократію і свободу.
Хочу подякувати Юрію Скорейку та всім «майданівцям» за адекватне реагування на ті події, що відбуваються в нашій державі».

***

***

Тим часом, вже почали запрошувати на «бесіди» з правоохоронцями до Львова буковинських учасників гучного «прориву» Саакашвілі з польщі до України 10.09.17. Наприклад, повістку вручили керівнику проекту БукІнфо Сергію Зарайському.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

fourteen − ten =